Skip links

Neway Group

wprowadzenie na rynek firmy z branży nieruchomości

Wyzwanie

Przedstawiciele Neway Group zgłosili się do nas, abyśmy pomogli im wprowadzić na rynek ich nową markę. Naszym zadaniem było wymyślenie nazwy, stworzenie podstaw brandingu oraz stworzenie strony www. 

Nowa marka miała mieć nowoczesny, unikatowy i luksusowy wizerunek.


KROK 1

Naming

W pierwszym etapie poznaliśmy plany właścicieli – dowiedzieliśmy się po co chcą robić biznes, jakie wartości im przyświecają.

Na tej podstawie przygotowaliśmy propozycje wartości oraz odpowiadające im nazwy. Wśród nich najbardziej spodobała się: Neway Estate&Finance. 

Firma zajmuje się obsługą nieruchomości i ich finansowaniem. Wartości, które przyświecają biznesowi dotyczą otwartości na klienta i jego potrzeby. Oferta firmy i jej sposób działania są w całości skoncentrowane na klientach i ich zadowoleniu. 

 

KROK 2

Logo oraz księga znaku

Po wyborze nazwy przygotowaliśmy logo, który był osadzony w konwencji obowiązującej w branży nieruchomości oraz stylistyce premium.

Z 3 propozycji klient wybrał najbardziej odpowiadającą jego oczekiwaniom.

 

Opracowaliśmy księgę znaku, która porządkuje zasady wykorzystania logo i pomoże klientowi zachować spójność w przyszłości.

 

KROK 3

Strona www

Następnie przyszedł czas na opracowanie strony internetowej. 

Po zebraniu wszystkich wymagań od klienta najpierw przygotowaliśmy makietę strony wraz ze ścieżkami użytkownika – odpowiadającymi najczęściej wyszukiwanym treściom przez użytkowników.  Po akceptacji makiet, przeszliśmy do projektowania finalnego wyglądu strony. 

Prócz projektów graficznych przygotowaliśmy komplet tekstów zoptymalizowanych pod wyszukiwarki.

Chcesz wprowadzić nową markę na rynek?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.